WEBOVÉ STRÁNKY

Postaráme se o grafické návrhy, vytvoření i správu Vaší nové internetové prezentace!

Moderní pojetí webové prezentace nabízí uživatelům volitelnou dávku interaktivity a možnosti zapojit se do dění na stránce. Nesmí jej ale informačně přehltit – základem úspěšné prezentace stále zůstává jednoduchost, přehlednost a čistota řešení, která respektuje zvyklosti a specifika jednotlivých odvětví a předpokládaných cílových skupin.

Podle potřeb klienta jsme schopni nabídnout a vytvořit internetové prezentace od jednoduchých, informačních stránek až po rozsáhlé dynamické struktury s velkým množstvím interaktivních prvků a koncepcí přístupů Web 2.0. Součástí dodávky jsou také související konzultace a příprava komplexních on-line kampaní.

S jakým časovým rozpětím máme počítat při realizaci webových stránek?

Odvíjí se vždy od náročnosti požadovaného řešení, minimální doba pro základní, jednoduchý web tvoří cca 3 týdny (Při urgentních požadavcích jsme schopni reagovat i v řádech dnů). Při složitějším požadavku se jedná o zhruba pět týdnů, u komplexních kampaní doporučujeme web plánovat i několik měsíců předem. Časově nejnáročnější je v praxi vždy grafika a její schvalování. 

Automatické výhody řešení

Jak budeme společně postupovat?

  1. Domluvíme si společnou schůzku, kde probereme cíle a Vaše představy o webových stránkách
  2. Vytvoříme/upravíme za Vás zadání, které si společně schválíme jeho podobu a zároveň si schválíme kalkulaci projektu
  3. Zahájíme práce na webu, začneme tvorbou grafických návrhů a po jejich schválení se začne web kódovat a programovat zvolené funkce webu
  4. V průběhu tvorby, budeme společně dolaďovat obsah webu (texty, obrázky, případně audio/video soubory)
  5. Po testovacím a schvalovacím procesu spustíme webové stránky

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Digital