KONZULTACE A ŠKOLENÍ

Nabízíme možnost využít cenných zkušeností našich konzultantů.

Konzultace

Většina společností a institucí je dnes v kyberprostoru přítomna – ať už na základě svého vlastního rozhodnutí, nebo díky aktivitě uživatelů sociálních sítí. Elektronickou komunikaci je ale dobré řídit a monitorovat. Jedná se o kontinuální proces, jehož úspěšné zvládnutí by mělo být vždy postaveno na reálných číslech a analýzách. Z tohoto důvodu nabízíme možnost konzultovat stávající i plánované aktivity v digitálním prostředí.

Školení

Evoluce médií díky technologiím dospěla až k internetu a sociálním sítím. V tomto prostoru, kde je každý čtenářem i autorem, už nefungují klasické postupy a pravidla, která při komunikaci s novináři a veřejností dříve platila. Kyberprostor si totiž vybudoval své vlastní žebříčky hodnot a uznávaných autorit. Fenomén uživateli generovaného obsahu, interaktivních prvků a možnosti dialogu mezi autorem a čtenářem přitom vytvořil silné sociální vazby, které se promítají i do reálného světa.

Jak budeme společně postupovat?

 1. Potřebujeme vědět:
  • O jaké téma byste měli zájem
  • Pro koho bude školení
  • Zda je třeba objasnit konkrétní problematiku
  • Preferované termíny
 2. Budeme Vás informovat o naší nabídce, včetně možných termínů
 3. Připravíme školení
 4. Po skončení školení poskytneme prezentaci jako studijní materiál

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Digital