Intro image

Vladan Crha

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na mezinárodní obchod a politologii. Jeho první kontakt se světem informačních technologií byly ještě v předškolním věku sálové počítače v zaměstnání jeho otce. Přes ZX Spectrum, hry na 8-bitovém Atari, bájnou sovětskou konzoli Электроника a Commodore Amiga se propracoval až k „serióznímu studiu“ informatiky na gymnáziu.

Osvícením pro něj bylo setkání s počítačem Macintosh Classic II na VŠE. Po studiu se specializoval na komunikaci a marketing, pracoval pro telekomunikační operátory (O2, Vodafone) a sázkovou společnost Fortuna, kde pomáhal spustit online sázení v Polsku.

Svět sociálních médií ho neustále překvapuje. Počet sítí, kde je (z donucení) aktivní, v poslední době omezil na dvanáct. K práci a zábavě používá iPhone Plus, MacBook Pro, Samsung, iPad a míč.

Další články

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Digital